Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19 kwietnia 2020r.

Przeżywamy dziś Święto Bożego Miłosierdzia – można zyskać odpust zupełny. Zachęcam do zapoznania się z objawieniami Jezusa jakie miała święta s. Faustyna, o miłosierdziu Bożym. Na stoliku z gazetami i na bocznych ołtarzach są bezpłatne książeczki o Bożym Miłosierdziu.

Również dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Składka przeznaczona jest na CARITAS Diecezji Rzeszowskiej.

Według aktualnych rozporządzeń państwowych od poniedziałku w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 10 osób. Obowiązuje również zakrywanie ust i nosa.

We wtorek Msza św. o godz. 7:00.

We czwartek przypada uroczystość św. Wojciecha męczennika – patrona Polski, a w sobotę święto św. Marka Ewangelisty.

Za tydzień w niedzielę Msze święte będą o godz. 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się p. Maria Pitera.
  Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszone są panie: Janina Pitera, Teresa Górzan.