Święto Chrztu Pańskiego – 9 stycznia 2022r.

Dziś przypada niedziela Chrztu Pańskiego kończąca liturgiczny okres Bożego Narodzenia ale kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Podkościela, Łysej Góry, Orkiszówki, Miasta, Witka, Dziedzicówki, Rzek, Zagórza.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się p. Danuta Czeluśniak.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Maria Pasowicz, Józefa Pasowicz, Maria Cetnar, Maria Dziedzic.

Dziękuję za życzenia świąteczne i noworoczne oraz za ofiary kolędowe, a 16 stycznia zapraszam mieszkańców przysiółków:  Madejówka, Miasto, Jamszcze i Łysa Góra na Mszę świętą o godz. 11:00 i modlitwę w intencji waszych rodzin.

Na stoliku z gazetami są bezpłatne broszury kolędowe, w których można przeczytać m.in. o tym jak powstała liturgia Mszy świętej oraz o znakach i symbolach liturgicznych.