W poniedziałek przypada Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła,
a w piątek święto świętego Tomasza Apostoła.
Spowiedź we czwartek od godz. 17:00, a w piątek od 16:30.
W sobotę odwiedzę z posługa chorych od godz. 8:00.
W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
Dziękuję za ofiary wpłacone na konto parafii oraz złożone osobiście na potrzeby parafialne oraz na wykonanie ławek i parkingu od rodzin z Jamszcza, Krzemienicy, Wsi, Kocimyśla, Budzikówka i Kamieńca.
Dziękuję za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową, do której dołożyła się pani Halina Krysa. Bóg zapłać! W tym tygodniu proszone są panie: Elżbieta Lis, Irena Batora, Dorota Ziarnik, Krystyna Pocica.
Dnia 24 czerwca 2026 r. Ojciec Święty Leon XIV mianował bp. Krzysztofa Chudzio, biskupa pomocniczego archidiecezji przemyskiej, biskupem koadiutorem diecezji rzeszowskiej (biskup koadiutor pomaga biskupowi diecezjalnemu w zarządzaniu diecezją, a w momencie zakończenia posługi przez biskupa diecezjalnego, zostaje jego następcą).
Serdecznie polecam modlitwom wszystkich diecezjan osobę bp. Krzysztofa Chudzio i jego służbę w naszej diecezji, a także całą wspólnotę diecezji rzeszowskiej. Szczególnie proszę o modlitwę w intencji nowych powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
ks. bp Jan Wątroba
*** *** ***
Spółka wodna prosi o rozsądne korzystanie z wody z wodociągu, żeby nie zabrakło jej na podstawowe potrzeby.
