XXV Niedziela zwykła – 20 września 2020r.

Dziś po Mszach świętych składka do puszek na katolickie Radio VIA.

W poniedziałek przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

Spowiedź przed odpustem będzie w sobotę od godz. 9:00 – 11:00.

W niedzielę w naszej parafii odpust ku czci Świętego Michała Archanioła. Sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. prałat Władysław Jagustyn – proboszcz parafii św. Krzyża w Rzeszowie.

Proszę o przygotowanie na odpust feretronów, a druhów strażaków o niesienie baldachimu.

Kandydaci do bierzmowania będą mieli spotkania przygotowujące do tego sakramentu w poniedziałki w kościele po Mszy św.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Orkiszówki.

Dziękuję za wykoszenie trawy przy kościele i budynkach parafialnych mieszkańcom Podkościela.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a nowożeńcom i bratu Mateuszowi za dekorację kwiatową. Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Justyna Świętoń, Teresa Kowalska, Jolanta Zając, Monika Andreasik.
Dekoracja kwiatowa przygotowana będzie oddzielnie.

*    *    *    *    *