II niedziela Adwentu – 6 grudnia 2020r.

We wtorek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – ostatnie w tym roku – w poniedziałek i środę po Mszy św.

Poświęcenie medalików dla dzieci klasy III przygotowujących się do I Komunii św. będzie w dwóch grupach: pierwsza połowa klasy we czwartek na Mszy św., druga połowa klasy we piątek.
Po Mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców.

Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św.

Opłatki i świece CARITAS na stół wigilijny są do nabycia w zakrystii.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Niedźwiady i Orkiszówki wpłaconą na konto parafialne.

Dziękuję panu Edmundowi Soleckiemu za wykonane prace stolarskie przy drzwiach babińca i stoliku w zakrystii.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Bogusława Pomaraniec, Danuta Wiktor, Krystyna Wiktor, Ewa Olech.

* * * * *

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych informuje, że worki na odpady na I półrocze będą wydawane w Remizie Strażackiej w Małej we czwartek (10 grudnia) od godz. 10:00 – 16:00.