INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

(do użytku wewnętrznego)

28 grudnia 2020 roku – 3 stycznia 2021 roku

Poniedziałek 28.12

16:30  + Maria Wiktor w 7 dzień po śmierci – z int. dzieci

17:00  + Genowefa Sokołowska w roczn. śmierci,  + Franciszek i Józef Sokołowski

Wtorek 29.12

  7:00  + Dioniza Jędrzejczyk w 6 roczn. śmierci – z int. chrześniaka Dariusza

Środa 30.12

16:30 + Wiesław Wiktor w 7 dzień po śmierci – z int. córki Justyny z rodziną

17:00  + Eugenia Mysiak w roczn. śmierci, 
+ Zenon, Marian, Władysław Czudecki,  
+ Jan Książek         
 poza parafą:  + Henryk Olech

Czwartek 31.12

15:00  Podziękowanie za szczęśliwy rok i otrzymane łaski w rodzinie Pieniążek, Zielińskich i Doroty z rodziną     
Ks. Edward:  + Emilia Dudek

Piątek 1.01 – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

  7:00  Za Parafian

  9:00  + Mieczysław i Zofia Kowalscy,  + Jan i Zofia Kowalscy

11:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Sylwii i Radosława w 1 roczn. ślubu – z int. rodziców

Sobota 2.01

17:00   + Maria Miklos

Niedziela 3.01

  7:00  + Halina Madeja – z int. siostry Anny z rodziną

  9:00  + Jan Skóra w 19 roczn. śmierci

11:00   Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

            gregoriańskie:  1 – 30 grudnia 2020r.

+ Wiesław Książek – odprawia ks. Edward Łojek
+ Maria Ozga – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Andrzej Miklos – odprawia ks. Łukasz Hendzel
+ Jan Mazur – odprawia ks. Arkadiusz Wieczorek

            gregoriańskie:  1 – 30 stycznia 2021r.

+ Emilia Dudek – odprawia ks. Edward Łojek
+ Janina Skóra – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Jan Mazur – odprawia ks. Łukasz Hendzel
+ Eugeniusz Kowalski – odprawia ks. Arkadiusz Wieczorek
+ Stanisław Puszkin – odprawia ks. Marcin Duś

            24 intencje:  1 – 24 stycznia 2021r.

+ Maria Ozga – odprawia ks. Piotr Trela

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

(do użytku wewnętrznego)

21 – 27 grudnia 2020 roku

Poniedziałek 21.12

17:00  + Lesław Mazur – z int. syna Konrada

Wtorek 22.12

17:00  + Lesław Mazur – z int. chrześniaka Arkadiusza Chojeckiego

Środa 23.12

17:00  + Zofia Kowalska w 1 roczn. śmierci,  + Mieczysław Kowalski

Czwartek 24.12 – Wigilia

  7:00  + Stanisław Wytoniec,  + Emilia, Władysław Wytoniec,  + Bronisław Misielak

Piątek 25.12 – Boże Narodzenie

  0:00  (pasterka)  + Wojciech, Stefania , Stanisław, Dioniza Jędrzejczyk, 
                               + Weronika i Antoni Puszkin,    + Stanisław Puszkin

  7:00  + ks. Stanisław Łabuz

  9:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziny Pieniążek, Zielińskich i Doroty z rodziną

11:00   Za Parafian

Sobota 26.12 – św. Szczepana

  7:00  + Marcelina Panek w roczn. śmierci,  + Stanisław Panek,  + Maria Wojnarowska

  9:00  + Maria Wojnarowska,  + Julia, Wojciech i Piotr Podgórscy

11:00   Za misje i misjonarzy na całym świecie

Niedziela 27.12 – św. Rodziny

  7:00  + Henryk Kosiba w 19 roczn. śmierci,  + Franciszka (ona) Kosiba,  + Zofia Miklos

  9:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Moniki i Adama w 20 roczn. ślubu

11:00   Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

            gregoriańskie:  1 – 30 grudnia

+ Wiesław Książek – odprawia ks. Edward Łojek
+ Maria Ozga – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Andrzej Miklos – odprawia ks. Łukasz Hendzel
+ Jan Mazur – odprawia ks. Arkadiusz Wieczorek

INTENCJE MSZY ŚWIĘTCHY

(do użytku wewnętrznego)

14 – 20 grudnia 2020 roku

Poniedziałek 14.12

17:00  + Jadwiga Strzępek – z int. syna Franciszka

Wtorek 15.12

  7:00  + Józef Dubiel w roczn. śmierci,   + Bronisława (ona) i Tadeusz Dubiel

  7:30  + Stefania Madeja w 7 dzień po śmierci – z int. syna Krzysztofa

Środa 16.12

16:30  + Henryk Olech w 7 dzień po śmierci – z int. żony Haliny

17:00  + Adam i Andrzej Stachowicz okazji imienin

Czwartek 17.12

17:00  + Jadwiga Strzępek – z int. syna Eugeniusza z rodziną

Piątek 18.12

17:00  + Lesław Mazur – z int. córki Andżeliki z mężem i dziećmi

Sobota 19.12

17:00  + Lesław Mazur – z int. córki Eweliny z mężem

Niedziela 20.12

  7:00  + Janina i Franciszek Chojeccy

  9:00  + Stanisław Andreasik w roczn. śmierci,   + Maria Andreasik

11:00   Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

            gregoriańskie:  1 – 30 grudnia

+ Wiesław Książek – odprawia ks. Edward Łojek
+ Maria Ozga – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Andrzej Miklos – odprawia ks. Łukasz Hendzel
+ Jan Mazur – odprawia ks. Arkadiusz Wieczorek

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

(do użytku wewnętrznego)

7 – 13 grudnia 2020 roku

Poniedziałek 7.12

16:30  + Stanisław Puszkin w 30 dzień po śmierci

17:00  + Jadwiga Strzępek – z int. córki Zofii z rodziną

Wtorek 8.12

  7:00  + Andrzej Smoczyński w roczn. śmierci, 
            + Stefania, Stanisław i Jan Smoczyńscy,
            + Jan, Wacław, Franciszek i Stefania Pietrucha

Środa 9.12

17:00  + Jadwiga Strzępek – z int. córki Zofii z rodziną

Czwartek 10.12

17:00  + Lesław Mazur – z int. mamy

Piątek 11.12

17:00  + Lesław Mazur – z int. siostry

Sobota 12.12

17:00  + Franciszek, Weronika, Czesław, Stanisław, Edward Bród

Niedziela 13.12

  7:00  + Jan Czaja w 6 roczn. śmierci,  + Jerzy Sypień i zmarli z rodziny Wójcików

  9:00  + Weronika i Ludwik Dzikowscy i zmarli z rodziny Dzikowskich
– z int. córki Marii

11:00   Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

            gregoriańskie:  1 – 30 grudnia

+ Wiesław Książek – odprawia ks. Edward Łojek
+ Maria Ozga – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Andrzej Miklos – odprawia ks. Łukasz Hendzel
+ Jan Mazur – odprawia ks. Arkadiusz Wieczorek

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

(do użytku wewnętrznego)

30 listopada – 6 grudnia 2020 roku

Poniedziałek 30.11

17:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Darii
              z okazji 18 urodzin – z int. rodziców i rodzeństwa

Msze święte gregoriańskie dziś odprawiane poza parafią:

+ Jadwiga Strzępek,   + Halina Madeja,   + Krystyna Orkisz,   + Eugeniusz Sobczyk

Wtorek 1.12

  7:00  + Jan Książek w roczn. śmierci

Środa 2.12

17:00  + Józef, Maria, Stefania, Jan i Stanisław Wiktor (nazw.),  + Józefa (ona) Mrozińska

Czwartek 3.12

17:00  + Józef  Goc w 29 roczn. śmierci,  + Maria, Andrzej, Marian, Leon Dziedzic

Piątek 4.14

17:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Barbary w dniu imienin

Sobota 5.12

17:00  + Jadwiga Strzępek – z int. córki Marii z rodziną

Niedziela 6.12

  7:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie
            dla całej rodziny Dubielów – z int. Bronisławy Dubiel

  9:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie
           dla Ryszard Pieniążka w 60 roczn. urodzin

11:00   Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

            gregoriańskie:  1 – 30 grudnia

+ Wiesław Książek – odprawia ks. Edward Łojek
+ Maria Ozga – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Andrzej Miklos – odprawia ks. Łukasz Hendzel
+ Jan Mazur – odprawia ks. Arkadiusz Wieczorek

            3 intencje:  1 – 3 grudnia

+ Jan Mazur – odprawia ks. Łukasz Krasula

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

(do użytku wewnętrznego)

23 – 29 listopada 2020 roku

Poniedziałek 23.11

17:00  + Bronisława (ona) Dubiel w 6 roczn. śmierci,  + Józef i Tadeusz Dubiel

Wtorek 24.11

  7:00  + Emil Pasowicz w roczn. śmierci

Środa 25.11

17:00  + Zofia i Jan Andreasik,  + Stanisław Dubiel

Czwartek 26.11

16:30  + Emilia Dudek w 30 dzień po śmierci – z int. córki Barbary z rodziną

17:00  + Janina Książek w 2 roczn. śmierci,  + Eugeniusz Książek, 
            + Jakub i Wiktoria Pietrucha – z int. córki Wiesławy

Piątek 27.11

16:30  + Eugeniusz Kowalski w 30 dzień po śmierci – z int. córki Agnieszki

17:00  + Eugeniusz Książek w 16 roczn. śmierci, 
            + Janina Książek – z int. córki Teresy

Sobota 28.11

17:00  + Stanisław Cabaj

Niedziela 29.11

  7:00  + za zmarłych polecanych w wypominkach

  9:00  + Edward Skóra w 14 roczn. śmierci,  + Jacek Skóra, 
            + Karol, Maria, Andrzej i Elżbieta Barwińscy

11:00   Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

            gregoriańskie:  1 – 30 listopada

+ Jadwiga Strzępek – odprawia ks. Edward Łojek
+ Halina Madeja – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Krystyna Orkisz – odprawia ks. Łukasz Hendzel
+ Eugeniusz Sobczyk – odprawiają Misjonarze Salezjanie

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

(do użytku wewnętrznego)

16 – 22 listopada 2020 roku

Poniedziałek 16.11

17:00  + Józef Czernecki w 14 roczn. śmierci

Wtorek 17.11

  7:00  + Stanisław Dubiel w 3 roczn. śmierci

Środa 18.11

16:30  + Stanisław Puszkin

17:00  + za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach

Czwartek 19.11

17:00  + Zofia i Józef Pacanowski,  + Genowefa Andreasik

Piątek 20.11

17:00  + Piotr i Bronisława Orkisz,  + Józef i Zofia Mroczek,  + Antoni Krupa

Sobota 21.11

17:00  + Józef Książek w 3 roczn. śmierci

Niedziela 22.11

  7:00  + Genowefa Czernecka w 20 roczn. śmierci,  + Jan Czernecki, 
            + Anastazja i Wojciech Smoczyński

  9:00  + Władysław Dubiel w roczn. śmierci

11:00   Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

            gregoriańskie:  1 – 30 listopada

+ Jadwiga Strzępek – odprawia ks. Edward Łojek
+ Halina Madeja – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Krystyna Orkisz – odprawia ks. Łukasz Hendzel
+ Eugeniusz Sobczyk – odprawiają Misjonarze Salezjanie

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

(do użytku wewnętrznego)

9 – 15 listopada 2020 roku

Poniedziałek 9.11

16:30  + Jan Mazur w 30 dzień po śmierci – z int. syna z rodziną

17:00  + Krystyna Chojecka – z int. Bożeny i Stanisława Stanków z Brzezin

Wtorek 10.11

  7:00  + Krystyna Chojecka – z int. siostry Marii z Ropczyc oraz kuzynki Zofii z rodziną, kuzyna Jana z rodziną, kuzyna Tadeusza z rodziną, kuzynki Haliny z rodziną i cioci Marii z Biecza

  7:30  + Eugeniusz Sobczyk w 30 dzień po śmierci – z int. córki Lucyny

Środa 11.11

16:30  + Maria Strzałka w 30 dzień po śmierci – z int. syna Adama z rodziną

17:00  za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach

Czwartek 12.11

16:30 o zdrowie i potrzebne łaski dla Wiesławy

17:00  + Krystyna Chojecka – z int. swatowej Czesławy

Piątek 13.11

17:00  + Krystyna Chojecka – z int. Marii Chojeckiej

Sobota 14.11

17:00  + Petronela i Stanisław Godzik,  + Matylda i Edward Chęciek, 
            + Zofia i Jerzy Przybyszewscy,  + zmarli z rodziny Chęćków, Przybyszewskich, Koziołów i Godzików – z int. córki Lidii z rodziną

Niedziela 15.11

  7:00  + Stanisław, Eleonora, Maria Jurek (nazw.), + Helena Żabińska, 
          + Julia i Józef Kramarz,  + Emil Pasowicz,  + Medard Pasowicz, 
+ Stefania Łojek

  9:00  + Andrzej w 21 roczn. śmierci,  + Jan, Weronika i Wojciech Kosiba, 
           + Andrzej, Stefania i Stanisław Smoczyńscy

11:00   Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

            gregoriańskie:  1 – 30 listopada

+ Jadwiga Strzępek – odprawia ks. Edward Łojek
+ Halina Madeja – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Krystyna Orkisz – odprawia ks. Łukasz Hendzel
+ Eugeniusz Sobczyk – odprawiają Misjonarze Salezjanie

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

(do użytku wewnętrznego)

2 – 8 listopada 2020 roku

Poniedziałek 2.11 – Dzień Zaduszny

  7:00   za zmarłych polecanych w wypominkach

17:00  + Anna, Andrzej, Józef, Helena, Tadeusz, Stefania, Maria

Wtorek 3.11

17:00  + Rozalia i Stanisław Łukasik, + Zofia Miklos, + Mirosław Maciąg

Środa 4.11

16:30  + Emilia Dudek w 7 dzień po pogrzebie – z int. syna Zbigniewa z żoną

17:00  + Jan Skóra,  + Walenty i Anna Skóra,  zmarli z rodzin Skórów, Bokotów i Stachowiczów – z int. córki Lidii z rodziną

Czwartek 5.11

16:30  + Eugeniusz Kowalski w 7 dzień po pogrzebie – z int. żony

17:00  + Eugeniusz Wójcik w roczn. śmierci,  + Maria Wójcik

Piątek 6.11

17:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie w rocznicę ślubów wieczystych brata Mateusza

Sobota 7.11

17:00  + Krystyna Chojecka – z int. rodziny Wronów z Brzezin

Niedziela 8.11

  7:00  w intencji Panu Bogu wiadomej

  9:00  + Antonina, Wojciech, Zofia i Józef Jodłowscy, 
+ Marceli  i Józef Orkisz,  
+ Stanisław Strzałka

11:00   Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

            gregoriańskie:  1 – 30 listopada

+ Jadwiga Strzępek – odprawia ks. Edward Łojek
+ Halina Madeja – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Krystyna Orkisz – odprawia ks. Łukasz Hendzel
+ Eugeniusz Sobczyk – odprawiają Misjonarze Salezjanie

            5 intencji:  3 – 7 listopada

+ Andrzej Miklos – odprawia ks. Piotr Trela

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

(do użytku wewnętrznego)

26 października – 1 listopada 2020 roku

Poniedziałek 26.10

16:30  O zdrowie dla Stefanii Orkisz

17:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie
            dla Karoliny i Daniela z okazji 1 rocznicy ślubu

Wtorek 27.10

17:00  + Krystyna Chojecka – z int. synów Marcina i Michała

Środa 28.10

17:00  + Eugeniusz Pacanowski,  + Weronika, Wojciech Kosiba,  + Tadeusz Borys

Czwartek 29.10

17:00  + Krystyna Chojecka – z int. syna Mariusza z rodziną

Piątek 30.10

17:00  + Krystyna Chojecka – z int. syna Mariusza z rodziną

Sobota 31.10

17:00  + Stanisław, Alojzy, Andrzej Modlak

Niedziela 1.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych

  7:00  + Marceli i Józef Orkisz,  + Helena, Marcin, Paulina i Wojciech Wanat, 
           + Małgorzata Skóra,  + Stanisław Strzałka

  9:00  + Maria, Stefan, Grzegorz, Maria, Władysław Miklos

13:00   Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

            gregoriańskie:  1 – 30 października

+ Teresa Ryba – odprawia ks. Edward Łojek
+ Maria Stasik – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Lesław Mazur – odprawia ks. Łukasz Hendzel

            gregoriańskie:  1 – 30 listopada

+ Jadwiga Strzępek – odprawia ks. Edward Łojek
+ Halina Madeja – odprawia ks. Roman Jurczak
+ Krystyna Orkisz – odprawia ks. Łukasz Hendzel
+ Eugeniusz Sobczyk – odprawiają Misjonarze Salezjanie