INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

1 – 7 czerwca 2020 roku

Poniedziałek 1.06

18:00  + Zofia Kowalska – z int. syna Józefa

18:00  + Bogdan Ślusarczyk – greg.

Wtorek 2.06

  7:00  + Zofia Kowalska – z int. syna Stanisława z rodziną

  7:00  + Bogdan Ślusarczyk – greg.

Środa 3.06

18:00  + Władysław i Weronika Wrona,  + Jan Wrona, 
+ Magdalena Pietrucha

18:00  + Bogdan Ślusarczyk – greg.

Czwartek 4.06

18:00  + Maria, Piotr Dziedzic,  + Agata, Franciszek i Katarzyna Książek

18:00  + Bogdan Ślusarczyk – greg.

Piątek 5.06

18:00  + Danuta Chmura w 2 roczn. śmierci – z int. męża i dzieci

18:00  + Bogdan Ślusarczyk – greg.

Sobota 6.06

18:00  + Józef Stasik w 7 roczn. śmierci,  + Ewelinka i Helena Stasik

18:00  + Bogdan Ślusarczyk – greg.

Niedziela 7.06

  7:00  + Franciszek i Rozalia Dziedzic,  + Mieczysław Dziedzic, 
+ Ryszard Kaczor

  9:00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Świętego i zdrowie
             dla Adriana z okazji 18 urodzin – z int. rodziców i rodzeństwa

  11:00  + Bogdan Ślusarczyk – greg.

11:00  Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

gregoriańskie:  1 – 30 czerwca

+ Jerzy Budzik – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Zenon Czudecki – odprawia ks. Roman Jurczak

+ Józef Jaworek – odprawia ks. Mateusz Rachwalski

22 intencje:  1 – 25 czerwca (bez niedziel)

+ Józef Andreasik – odprawia ks. Piotr Trela

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

25 – 31 maja 2020 roku

Poniedziałek 25.05

18:00  + Bronisława (ona) Książek w 20 roczn. śmierci

18:00  + Edward Babicz – greg.

Wtorek 26.05

18:00  + Weronika, Wojciech Kosiba,  + Eugeniusz Pacanowski, 
+ Tadeusz Borys

18:00  + Edward Babicz – greg.

Środa 27.05

18:00  + Jan Książek w 45 roczn. śmierci

18:00  + Edward Babicz – greg.

Czwartek 28.05

18:00  + Zofia Kowalska – z int. siostry Julii z mężem

18:00  + Edward Babicz – greg.

Piątek 29.05

18:00  + Władysław, Wiktoria i Tadeusz Panek, 
            + Józef, Magdalena, Maria i Stanisław Panek

18:00  + Edward Babicz – greg.

Sobota 30.05

18:00  + Weronika i Wojciech Kosiba,  + Eugeniusz Pacanowski, 
+ Tadeusz Borys

18:00  + Edward Babicz – greg.

Niedziela 31.05

  7:00  + Genowefa i Franciszek Sokołowski,  
+ Maria i Tadeusz Wiktor (nazw.)
           + Katarzyna i Wojciech Wiktor (nazw.),   
+ Zofia i Krzysztof Czarnecki, 
           + Józef Sokołowski

  8:00  + Edward Babicz – greg.

  9:00  + Aniela Skóra w 16 roczn. śmierci,  + Helena Pietrucha

10:00  (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

11:00  Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

gregoriańskie:  1 – 30 maja

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Roman Jurczak

17 intencji:  15 – 31 maja

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Piotr Trela

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

18 – 24 maja 2020 roku

Poniedziałek 18.05

17:30  + Krystyna Chojecka w 30 dzień po śmierci

18:00  + Zenon Kosiba – z int. syna Dariusza

18:00  + Edward Babicz – greg.

Wtorek 19.05

18:00  + Stanisław Pociask w 15 roczn. śmierci

18:00  + Edward Babicz – greg.

Środa 20.05

18:00  + Zofia i Józef Wójcik,  + Stanisław i Maria Wójcik, 
           + Bronisława (ona) i Alfred Skóra,  + Helena Assynger

18:00  + Edward Babicz – greg.

Czwartek 21.05

18:00  + Wojciech i Stefania,  + Stanisław i Dioniza Jędrzejczyk, 
           + Weronika i Antoni Puszkin

18:00  + Edward Babicz – greg.

Piątek 22.05

18:00  + Wanda Książek w 1 roczn. śmierci

18:00  + Edward Babicz – greg.

Sobota 23.05

18:00  + Jerzy Rzeczycki w 3 roczn. śmierci

18:00  + Edward Babicz – greg.

Niedziela 24.05

  7:00  Za Parafian

  8:00  + Edward Babicz – greg.

  9:00  + Tadeusz Warchoł w roczn. śmierci, 
+ Maria Warchoł i ich zmarłe dzieci

10:00  (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

11:00  Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

             gregoriańskie:  1 – 30 maja

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Roman Jurczak

             17 intencji:  15 – 31 maja

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Piotr Trela

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

11 – 17 maja 2020 roku

Poniedziałek 11.05

18:00  + Stanisław Dubiel

18:00  + Edward Babicz – greg.

Wtorek 12.05

18:00  + Bronisława (ona) i Alfred Skóra,  + Zofia i Józef Wójcik, 
            + Maria i Stanisław Wójcik,  + Helena Assynger

18:00  + Edward Babicz – greg.

Środa 13.05

18:00  + Andrzej, Stefania, Czesław Pasowicz

18:00  + Edward Babicz – greg.

Czwartek 14.05

18:00  + Andrzej Książek w roczn. śmierci, 
            + Anna, Jan, Stanisław Książek,  +Jan Mroczek

18:00  + Edward Babicz – greg.

Piątek 15.05

18:00  + Bronisława (ona) i Stefan Pitera,  + Cecylia i Roman Sikora

18:00  + Edward Babicz – greg.

Sobota 16.05

17:30  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie
            dla Beaty w 50 rocznicę urodzin – z int. męża i dzieci

18:00  + Zofia i Jan Andreasik,  + Stanisław Dubiel

18:00  + Edward Babicz – greg.

Niedziela 17.05

  7:00  Za Parafian

  8:00  + Edward Babicz – greg.

  9:00  + Stanisław Barwiński w 3 roczn. śmierci,  + Karol i Maria Barwińscy

10:00  + Józef Nowak w 17 roczn. śmierci i zmarli z rodzin Nowak i Miklos

11:00  Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

             gregoriańskie:  1 – 30 maja

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Roman Jurczak

             9 intencji:  4 – 12 maja

+ Jan Pietrucha – odprawia ks. Piotr Trela

             17 intencji:  15 – 31 maja

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Piotr Trela

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

4 – 10 maja 2020 roku

Poniedziałek 4.05

18:00  + Stanisław Skóra w 11 roczn. śmierci i z okazji imienin

18:00  + Edward Babicz – greg.

Wtorek 5.05

18:00  + Alfreda (ona) Wodzisz w 14 roczn. śmierci – z int. wnuka Dariusza Wodzisz z żoną

18:00  + Edward Babicz – greg.

Środa 6.05

18:00  + Wanda Olech w 10 roczn. śmierci,  + Stanisław Olech

18:00  + Edward Babicz – greg.

Czwartek 7.05

18:00  + Stanisław Skóra w 8 roczn. śmierci,  + Julia i Wojciech Skóra

18:00  + Edward Babicz – greg.

Piątek 8.05

18:00  + Jan Skóra w 23 roczn. śmierci,  + Michał Skóra

18:00  + Edward Babicz – greg.

Sobota 9.05

18:00  + Stanisław Drozd w 4 roczn. śmierci i z okazji imienin – z int. żony z dziećmi

18:00  + Edward Babicz – greg.

Niedziela 10.05

  7:00  + Franciszek i Genowefa Sokołowska,  + Józef Sokołowski

  8:00  + Edward Babicz – greg.

  9:00  + Stanisław Barwiński,  + Julian i Stefania Dziedzic, 
+ Franciszek Smoczyński

10:00  + Maria i Stanisław Zdziebło, 
+ Józefa (ona), Wojciech i Mieczysław Misiura,
+ Maria i Wojciech Strzałka, 
+ Maria i Władysław Strzałka

11:00  Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

gregoriańskie:  1 – 30 maja

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Roman Jurczak

9 intencji:  4 – 12 maja

+ Jan Pietrucha – odprawia ks. Piotr Trela

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

27 kwietnia – 3 maja 2020 roku

Poniedziałek 27.04

18:00  + Zenon Kosiba – z int. syna Łukasza
18:00 + Teresa Ryba – greg.

Wtorek 28.04

7:00  + Henryk Jarząb
7:00 + Teresa Ryba – greg.

Środa 29.04

18:00  + Weronika Bród w roczn. śmierci,  + Jan i Eugeniusz Bród
18:00 + Teresa Ryba – greg.

Czwartek 30.04

18:00  + Michał Pociask – z int. syna Wojciecha z żoną
18:00 + Teresa Ryba – greg.

Piątek 1.05

18:00  + Stanisław Panek i zmarli z rodziny Panek
18:00 (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

Sobota 2.05 NMP Królowej Polski

  7:00  O Boże błog. dla rodziny Bogu wiadomej

  8:00  (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

  9:00  + Julia i Stanisław Chmiel i zmarli z rodziny

10:00  (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

11:00  Za Parafian

Niedziela 3.05

  7:00  + Adolf Mazur w 15 roczn. śmierci

  8:00  (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

  9:00  + Czesława (ona) Wojnarowska w 10 roczn. śmierci, 
           + Stanisław i Krzysztof Wojnarowski

10:00  (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

11:00  Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią

             gregoriańskie:  31 marca – 30 kwietnia

+ Stanisław Strzałka – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Jan Pietrucha – odprawia ks. Roman Jurczak

             11 intencji:  20 – 30 kwietnia

+ Teresa Ryba – odprawia ks. Piotr Trela

             gregoriańskie:  1 – 30 maja

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Tadeusz Dubiel – odprawia ks. Roman Jurczak

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

20 – 26 kwietnia 2020 roku

Poniedziałek 20.04

18:00  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Henryk Jarząb

Wtorek 21.04

  7:00  + Teresa Ryba – greg.

  7:00  + Henryk Jarząb

Środa 22.04

18:00  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Bronisława (ona) i Józef Madeja,  + Kasia Nowak

Czwartek 23.04

18:00  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Michał Pociask – z int. syna Jana z rodziną

Piątek 24.04

18:00  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Natalia Koczur w 3 roczn. śmierci, 
+ Czesław, Franciszek, Karolina Koczur,
            + Franciszek i Franciszka (ona) Skóra

Sobota 25.04

18:00  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Jan Pasowicz w 19 rocz. śmierci,  + Maria Pasowicz, 
            + Wiktoria i Franciszek Pasowicz,  + Weronika i Antoni Puszkin

Niedziela 26.04

  7:00  intencja dziękczynna w 55 roczn. ślubu Janiny i Adolfa
z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie
– z int. córki z rodziną

  8:00  + Teresa Ryba – greg.

  9:00  + Rozalia, Stanisław, Zdzisław Łukasik, 
+ Danuta i Leszek Bąk,  + Zofia Miklos

10:00  (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

11:00  Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią

gregoriańskie:  31 marca – 30 kwietnia

+ Stanisław Strzałka – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Jan Pietrucha – odprawia ks. Roman Jurczak

11 intencji:  20 – 30 kwietnia

+ Teresa Ryba – odprawia ks. Piotr Trela

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Proszę, aby na wyznaczoną godzinę przychodziły
tylko osoby zamawiające intencję mszalną.

13 – 19 kwietnia 2020 roku

Poniedziałek Wielkanocny 13.04

  7:00  + Helena Wośko w roczn. śmierci

  8:00  + Teresa Ryba – greg.

  9:00  + Stanisław Cabaj w 8 roczn. śmierci

10:00  (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

11:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie
             dla ks. proboszcza Ryszarda z okazji imienin

Wtorek 14.04

17:30  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Henryk Jarząb

Środa 15.04

17:30  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Jerzy Sypień w 13 roczn. śmierci,  + Jan Czaja,  + Albina (ona) Wójcik

Czwartek 16.04

17:30  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Tadeusz i Janina Górka,  + Jan i Maria Chmura

Piątek 17.04

17:30  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Henryk Jarząb

Sobota 18.04

17:30  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Grażyna Chmura w 10 rocz. śmierci,  + Malwina i Tadeusz Dzikowscy

Niedziela Miłosierdzia 19.04

  7:00  + Michał, Jadwiga, Natalia i Bronisław Gajda

  8:00  + Teresa Ryba – greg.

  9:00  + Weronika Pietrucha w roczn. śmierci,  + Antoni Pietrucha i zmarłe ich dzieci

10:00  Za Parafian

11:00  intencja dziękczynna w 30 roczn. ślubu Haliny i Stefana z prośbą
           o Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie – z int. dzieci

Msze święte odprawiane poza parafią

             gregoriańskie:  31 marca – 30 kwietnia

+ Stanisław Strzałka – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Jan Pietrucha – odprawia ks. Roman Jurczak

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Proszę, aby na wyznaczoną godzinę przychodziły
tylko osoby zamawiające intencję mszalną.

6 – 12 kwietnia 2020 roku

Wielki Poniedziałek 6.04

17:30  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Zenon Kosiba – z int. córki Beaty

Wielki Wtorek 7.04

17:30  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Stefan i Rozalia Dziedzic

Wielka Środa 8.04

17:30  + Teresa Ryba – greg.

18:00  + Michał Pociask – z int. syna Marka z rodziną

Wielki Czwartek 9.04

18:00  +  Teresa Ryba – greg.

18:00  w dniu ustanowienia sakramentu kapłaństwa o Boże błog.
i potrzebne łaski dla proboszcza ks. Ryszarda, ks. Jacka, ks. Romana i ks. Edwarda

Wielki Piątek 10.04

18:00  Liturgia Wielkiego Piątku

Wielka Sobota 11.04

19:00  + Teresa Ryba – greg.

19:00  + Stanisław Mądro w 12 roczn. śmierci,  + Genowefa Mądro w 4 roczn. śmierci
               i zmarli ich rodzice

Niedziela Zmartwychwstania 12.04

  6:00  Za Parafian

  8:00  + Teresa Ryba – greg.

  9:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziny Bogu wiadomej

10:00  (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

11:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla rodziny
            Pieniążek, Zielińskich i Doroty z rodziną

Msze święte odprawiane poza parafią:

             gregoriańskie:  31 marca – 30 kwietnia

+ Stanisław Strzałka – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Jan Pietrucha – odprawia ks. Roman Jurczak

INTENCJE NA MSZE ŚWIĘTE

30 marca – 5 kwietnia 2020 roku

Poniedziałek 30.03

17:30  + Michał Pociask – z int. syna Józefa z żoną

18:00  + Ignacy Dziok w 13 roczn. śmierci

Wtorek 31.03

  7:00  + Henryk Jarząb

Środa 1.04

17:30  + Zenon Czudecki w 30 dzień po śmierci – z int. córki Eweliny

18:00  + Henryk Jarząb

Czwartek 2.04

18:00  + Tadeusz Winkowski w 15 roczn. śmierci, 
            + Weronika Winkowska w 13 roczn. śmierci

Piątek 3.04

18:00  + Karolina i Wojciech Książek

Sobota 4.04

18:00  + Józef Koczur w 10 roczn. śmierci,   + Natalia i Czesław Koczur

Niedziela 5.04

7:00  + Marian Kosiba w 11 roczn. śmierci,  + Józef i Agata Miklos, 
           + Domenico Giovinazzo

8:00 (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

9:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ryszarda z okazji imienin

10:00 (intencja przyjęta przez ks. Edwarda)

11:00  Za Parafian

Msze święte odprawiane poza parafią:

             gregoriańskie:  1 – 30 marca 2020 roku

+ Julian Owczarski – odprawia ks. Edward Łojek

+ Teresa Ryba – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Jan Pietrucha – odprawia ks. Roman Jurczak

             gregoriańskie:  31 marca – 30 kwietnia 2020 roku

+ Teresa Ryba – odprawia ks. Edward Łojek

+ Stanisław Strzałka – odprawia ks. Łukasz Hendzel

+ Jan Pietrucha – odprawia ks. Roman Jurczak