XI Niedziela zwykła – 16 czerwca 2024 r.

W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, a w piątek św. Alojzego Gonzagi.

Elektrośmieci można składać na parkingu trawiastym przy stadionie do czwartku do godz. 10:00.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Porąbki.

Dziękuję wszystkim z wyznaczonych przysiółków za wykoszenie trawy, a szczególnie za porządki przy budynku gospodarczym i obejściu plebanii panom: Arkadiuszowi Bęben, Pawłowi Krysa, Grzegorzowi Papierowi, Marcinowi Gacowi, Rafałowi Łojkowi, Grzegorzowi Czaja, Krzysztofowi Wojnarowskiemu, Mariuszowi Pasek, Mariuszowi Skóra, Damianowi Pocica, Krystianowi Stec, Tomaszowi Skóra, Ryszardowi Pieniążek, Piotrowi Pietrucha.  Bóg zapłać!

Dziękuję za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Maria Skóra, Zofia Zygmunt, Monika Książek, Anna Lisak.

Próba chóru w poniedziałek i czwartek o godz. 19:30 w szkole.

***   ***   ***

PUK w Ropczycach informuje, że worki na odpady na II półrocze będą wydawane w remizie strażackiej w Małej 18 czerwca (wtorek) w godz. 10:00 – 16:00.