XV Niedziela zwykła – 14 lipca 2024 r.

W poniedziałek przypada wspomnienie Św. Bonawentury,
a we wtorek Matki Bożej z Góry Karmel.

Tegoroczne dożynki diecezjalne odbędą się w niedzielę 25 sierpnia w Parku Papieskim przy Katedrze Rzeszowskiej, a dożynki parafialne w Małej będą 15 sierpnia o godz. 15:00.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Madejówki, Orkiszówki i Podkościela.

Dziękuję kolejnym paniom za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Bożena Książek, Stanisława Panek, Wanda Czudecka, Józefa Czudecka.

Wykonanie nowego dzwonu kosztowało 49’500 zł. W najbliższym tygodniu powinien być już zamontowany na dzwonnicy.

Podczas porządków przy budynkach parafialnych przed prymicjami ktoś pozostawił porządną siekierę. Czeka u mnie na właściciela.

Urząd Ochrony Zabytków w Rzeszowie wydał zgodę na odnowienie schodów przy Pomniku Chrystusa Króla ale tylko z samego betonu. Mimo wielu starań nie uzyskałem zgody na położenie na schodach płyt granitowych więc renowacja zostanie wykonana zgodnie z pozwoleniem jeszcze w tym roku.