XXVIII Niedziela zwykła – 10 października 2021r.

Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski. Składka do puszek po Mszach świętych przeznaczona jest na fundusz stypendialny młodzieży.

W piątek przypada liturgiczne wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
a w sobotę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

Dziękuję tym, którzy prowadzili różaniec w minionym tygodniu.
W tym tygodniu proszę o poprowadzenie różańca:
poniedziałek – Jamszcze,
wtorek – Kociomyśl,
środa – klasa VIII,
czwartek – Madejówka,
piątek – Miasto,
sobota – Miklosówka.

Na bocznych ołtarzach i na stoliku są kartki na wypominki. Bardzo proszę by przy składaniu wypominek nie wpisywać prośby o odprawienie Mszy św. zwłaszcza z wyznaczonym terminem ponieważ nie zawsze jest to możliwe do spełnienia.

W minioną niedzielę przeprowadzone było tradycyjne liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św.
W naszej parafii uczestniczyło we Mszy św. 42% mieszkańców (2 lata temu było 52%), a do Komunii św. przystąpiło 55% obecnych na Mszy św. (2 lata temu było 43%).

W parafii w Łączkach Kucharskich dziś o godz. 16:00 rozpoczyna się kurs przedmałżeński.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła, a narzeczonym za dołożenie się do dekoracji kwiatowej.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Gabriela Strzałka, Krystyna Dziedzic, Natalia Ciebień, Lucyna Skóra.