XXIX Niedziela zwykła – 17 października 2021r.

W poniedziałek przypada święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia, we środę liturgiczne wspomnienie św. Jana Kantego, a w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II – papieża.
W niedzielę rozpoczniemy tydzień misyjny. Składka przeznaczona będzie na misje.

Dziękuję serdecznie tym, którzy prowadzili różaniec w minionym tygodniu.
W tym tygodniu proszę o poprowadzenie różańca:
poniedziałek – Orkiszówka i Piterówka,
wtorek – Podkościele (strona figury Chrystusa),
środa – klasa VIII,
czwartek – Podkościele (strona kościoła),
piątek – Porąbka,
sobota – Rzeki.

Bardzo proszę by przy składaniu wypominek nie wpisywać równocześnie prośby o odprawienie Mszy św. zwłaszcza z wyznaczonym terminem ponieważ nie zawsze jest to możliwe do spełnienia.
Kartki na wypominki znajdują się na stoliku i na bocznych ołtarzach.

Na stoliku są również kalendarze misyjne – ofiara dobrowolna.

Dziękuję za ofiary składane w Dzień Papieski na fundusz stypendialny młodzieży. Zebraliśmy 513 zł.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Podkościela wpłacane na konto parafii oraz składane w kościele.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Sabina Gac, Katarzyna Skóra, Joanna Krysa, Elżbieta Lis.