Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 7 czerwca 2020r.

We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. o godz. 7:00, 9:00 i o godz. 11:00 połączona z procesją wokół kościoła do czterech ołtarzy.
O przygotowanie ołtarzy proszę:

I ołtarz – mieszkańcy Zagórza;
II ołtarz – mieszkańcy Miklosówki;
III ołtarz – mieszkańcy Orkiszówki;
IV ołtarz – mieszkańcy Dziedzicówki;

W zakrystii są do odebrania dekoracyjne banery na poszczególne ołtarze.

W oktawie Bożego Ciała procesja wokół kościoła po Mszy św., a w niedzielę po sumie.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Dziedzicówki, Wsi i Działu.

Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się pani Danuta Skóra, a nowożeńcom za dekorację kwiatową.  Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszone są panie: Mieczysława Przypek, Agnieszka Pacanowska, Bogusława Barwińska, Barbara Dziedzic.
Przygotowana będzie ślubna dekoracja kwiatowa.

Dziękuję za wykoszenie trawy mieszkańcom Piterówki i Dziedzicówki. Jeszcze raz bardzo proszę o wykoszenie strony od stadionu panów z przysiółka Orkiszówka.