I niedziela Adwentu – 28 listopada 2021r.

Dziś rozpoczynamy nowy rok liturgiczny oraz Adwent czas radosnego i pobożnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Roraty o godz. 17:00, a we wtorki o godz. 7:00.
20 minut przed Mszą św. będziemy śpiewać Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

We wtorek przypada święto św. Andrzeja Apostoła.

Spowiedź każdego dnia pół godziny przed Mszą świętą, a w pierwszy czwartek i piątek miesiąca spowiedź od godz. 16:00.

W sobotę odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00.

Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych oraz składka do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

W zakrystii można nabyć świece CARITAS na stół wigilijny: małe po 6zł, duże po 15zł   oraz opłatki – ofiara dobrowolna.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Budzikówki, Miklosówki, Miasta, Wsi, Podkościela, Jamszcza, Łysej Góry, Orkiszówki i Kociomyśla.

Dziękuję pewnej osobie za posprzątanie śmieci przy kontenerze na cmentarzu.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Joanna Loda, Janina Loda, Krystyna Pacanowska, Bożena Rusin.

Próba chóru we środę o godz. 18:00 w szkole.

Czasopismo „Niedziela” od następnego tygodnia będzie w cenie 8 zł.