II niedziela Adwentu – 5 grudnia 2021r.

Dziś po Mszach świętych składka ofiar do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie, a po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów.

We środę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
Zapraszam na poświęcenie medalików dzieci klasy III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.

Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św.

Opłatki i świece CARITAS na stół wigilijny są do nabycia w zakrystii.

Termin wizytacji biskupiej w naszej parafii i jednocześnie dzień bierzmowania został wyznaczony na 2 maja 2022 roku.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Madejówki, Podkościela, Kociomyśla, Łysej Góry, Rzek, Miasta, Witka i Granic.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Wiesława Wójcik, Małgorzata Skóra, Agnieszka Wójcik, Ewelina Książek.

W tym tygodniu został wykonany przyłącz gazowy wewnątrz kościoła i rozpoczęto prace przy montażu nagrzewnicy.

Wywóz śmieci z cmentarza za ostatnie dwa miesiące kosztował 4300zł.

W związku z nowelizacją rozporządzenia rządowego informuję, że limit osób w kościołach został zmniejszony do połowy miejsc. Do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione. Przypominam, że wewnątrz świątyni obowiązuje zasłanianie ust i nosa.

Próba chóru we środę w szkole o godz. 18:30.