I Niedziela Wielkiego Postu – 6 marca 2022r.

Dziś po Gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16:30, a następnie Msza święta.
W niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali po sumie.
Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Kazania pasyjne będzie głosił ks. Daniel Sączawa, wikariusz z Łączek Kucharskich.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Podkościela i Niedźwiady.

Dziękuję za ofiary złożone do puszek przeznaczone na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Łącznie w niedzielę i środę popielcową zebraliśmy 6’450zł, a środki te zostały przekazane CARITAS w Rzeszowie.
Bóg zapłać – wszystkim ofiarodawcom!

Dziękuję za przygotowanie dekoracji wielkopostnej przy ołtarzu.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Sylwia Ciebień, Bożena Książek, Monika Książek, Halina Ciebień.

CARITAS Diecezji Rzeszowskiej przekazuje skarbonki „Jałmużna Wielkopostna”. Są one na bocznych ołtarzach. W zakrystii można również nabyć cukrowe baranki wielkanocne po 6zł – składane ofiary przeznaczone są na działalność CARITAS.

Próba chóru we środę o godz. 18:00 w szkole.

Sołtys sołectwa Mała informuje, że pierwsza rata podatku rolnego będzie odbierana w dniach 11 i 14 marca (piątek i poniedziałek) w godzinach od 12:00 – 17:00 w remizie OSP.

Zmarła śp. Janina Panek z przysiółka Madejówka.
Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.00.
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…