IV Niedziela Wielkiego Postu – 27 marca 2022r.

W związku ze zmianą czasu na letni od poniedziałku Msze święte wieczorne będą o godz. 18:00.

We środę po Mszy św. kandydaci do bierzmowania będą mieć egzamin.
Zapraszam również rodziców na spotkanie organizacyjne.

We czwartek i piątek spowiedź od godz. 17:00

W I piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie po Mszy św.

W I sobotę odwiedzę z posługą przedświąteczną chorych od godz. 8:00. Proszę zgłosić ich w zakrystii.

Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00 kandydaci na ministrantów zostaną oficjalnie przyjęci do grona Liturgicznej Służby Ołtarza, a po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Na bocznych ołtarzach są skarbonki „Jałmużna Wielkopostna”.
W zakrystii można również nabyć cukrowe baranki wielkanocne po 6zł.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Ewelina Pocica, Marzena Giergont, Anita Książek, Wiesława Zdziebko.

Próba chóru w poniedziałek i środę o godz. 19:00 w szkole.

Burmistrz Ropczyc Bolesław Bujak informuje o możliwości składania wniosków o nadanie medali za długoletnie pożycie małżeńskie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (minimum 50 lat w jednym związku małżeńskim). Pary z terenu miasta i gminy Ropczyce, które nie miały jeszcze nadanego medalu mogą składać wnioski w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ropczycach, pok. nr 13 do końca kwietnia br. W imieniu Jubilatów taki wniosek może złożyć również członek rodziny.