III Niedziela Wielkanocna – 1 maja 2022r.

Dziś rozpoczynamy majówki więc po każdej Mszy świętej, przed Najświętszym Sakramentem zawierzymy siebie opiece Najświętszej Maryi Pannie śpiewając Litanię loretańską.
Nabożeństwa majowe będą w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele po sumie.
Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

W poniedziałek 2 maja przypada wizytacja w naszej parafii. Bardzo proszę o liczne przybycie na godz. 15:00 na przywitanie ks. biskupa oraz na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Godz. 17:15 – Spotkanie z grupami duszpasterskimi: chór, róże różańcowe, rada parafialna, KSM, schole, ministranci. Każda z grup złoży krótkie sprawozdanie ze swojej działalności.

Godz. 17:45 – śpiewana majówka.

Godz. 18:00 – Msza św. z udzieleniem sakr. bierzmowania młodzieży z klasy VIII. Składka z tej Mszy św. przeznaczona jest na fundusz ewangelizacyjny.

We wtorek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Polski – Msze św. będą jak w niedzielę. Udekorujmy nasze domy flagami.

We środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Floriana, a w piątek święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

Spowiedź w pierwszy czwartek i piątek miesiąca od godz. 17:00.

W sobotę odwiedzę z posługą chorych wyjątkowo od godz. 7:30, a o godz. 17:30 będziemy odmawiać różaniec fatimski.

Próba dla dzieci komunijnych będzie we czwartek po majówce.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Podkościela, Madejówki i Kociomyśla oraz za zapłatę za dzierżawę pola parafialnego.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a rodzicom kandydatów do bierzmowania za uporządkowanie obejścia kościoła i plebanii.
  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszeni są rodzice dzieci komunijnych na sobotę od godz. 8:30.