Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29 maja 2022r.

We wtorek przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

We środę rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe – litanię do Serca Pana Jezusa będziemy odmawiać po Mszy świętej.

W pierwszy czwartek i piątek miesiąca spowiedź od godz. 17:00.

W sobotę odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00, a o godz. 17:30 będziemy odmawiać różaniec.

Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. Przykazania kościelne przypominają, aby przynajmniej raz w roku, przystąpić do spowiedzi i w okresie wielkanocnym przyjąć Komunię świętą.
Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Budzikówki i Miklosówki i Miasta.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się p. Zofia Mazur.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Teresa Kmiecik, Wanda Solecka, Grażyna Pasowicz, Elżbieta Skóra.

Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że 31 maja upływa termin na złożenie wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich i obszarowych oraz wniosków nawozowych.