XVIII Niedziela zwykła – 31 lipca 2022r.

We wtorek 2 sierpnia można zyskać odpust zupełny tzw. Porcjunkuli. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej i przyjęcie Komunii św., oraz odmówienie w kościele parafialnym modlitw „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” i dowolnej modlitwy w intencjach Ojca świętego.

We czwartek 4 sierpnia o godz. 6.30 Mszą świętą na placu Farnym w Rzeszowie rozpocznie się 45. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Relację ze szlaku pielgrzymkowego będzie prowadzić Katolickie Radia VIA. Szczegóły są na stronie internetowej: www.radiovia.com.pl  oraz  www.pielgrzymka.rzeszow.pl

Spowiedź w I czwartek miesiąca od godz. 17:00, a w I piątek od godz. 16:30.

W sobotę 6 sierpnia w liturgii przypada święto Przemienienia Pańskiego.

W pierwszą sobotę miesiąca odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00.
O godz. 17:30 będziemy odmawiać różaniec.

Za tydzień w niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Miesiąc sierpień jest czasem pamięci o ważnych wydarzeniach historycznych. Niech będzie on okazją do modlitwy za Ojczyznę oraz do składania Bogu duchowych ofiar, zwłaszcza daru abstynencji i trzeźwości.

Do puszek na środki transportu dla misjonarzy zebraliśmy 1’348 zł.  Bóg zapłać!

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Helena Jodłowska, Jadwiga Jodłowska, Marcelina Pociask, Halina Wójcik.

*   *   *   *   *

Spółka Wodna w Małej zaprasza na spotkanie dziś po sumie do budynku SZKOŁY.