XII Niedziela zwykła – 21 czerwca 2020r.

Dziękuję wszystkim za liczny udział w obchodach oktawy Uroczystości Bożego Ciała. Jest to świadectwo naszej wiary w obecność Pana Jezusa pod postacią chleba.

We wtorek Msza św. o godz. 7:00 rano.

We środę przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

W piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 9:00 dla młodszych dzieci, a wieczorem godz. 18:00 dla uczniów klas starszych zgodnie z harmonogramem podanym przez pana Dyrektora szkoły.
Proszę o zachowanie przepisów sanitarnych.

Bierzmowanie młodzieży z kl. 8 jest przewidziane na 23 lipca (czwartek)
w Niedźwiadzie o godz. 18:00.

Tydzień temu podczas dzwonienia pękł dzwon, pierwszy od bramy cmentarza, który nosi imię „Józef”. Wykonany został w 1958 roku przez pracownię ludwisarską Jana Felczyńskiego w Przemyślu. Dzwonu nie można pospawać bo nie będzie miał odpowiedniego dźwięku. Wstępna wycena wykonania takiego dzwonu jest na kwotę 46 tys. zł.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodzin z Dziedzicówki i Miasta oraz z Podkościela wpłaconą na konto parafii.

Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową, do której dołożyła się pani Marta Dziedzic i nowożeńcom również za dekorację kwiatową.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszeni są rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

Dziś po sumie spotkanie rodziców dzieci kl. 4 w związku z rocznicą I Komunii św.

Na stoliku z gazetami znajduje się bezpłatne czasopismo „Znak Łaski” naszego seminarium duchownego.