XIX Niedziela zwykła – 7 sierpnia 2022r.

Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

We wtorek przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy, a we środę święto św. Wawrzyńca.

W piątek po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej pod Figurę Chrystusa, którą poprowadzą członkowie grupy AA Dromader z Ropczyc.

Za tydzień w niedzielę o godz. 15:00 będzie dodatkowa Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory.

W niedzielę przypada także liturgiczne wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego – męczennika. Tego dnia będzie odpust w Gliniku połączony z dziękczynieniem za 40 lat istnienia parafii. Suma o godz. 11:00.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii i złożone w kościele od rodzin z Jamszcza, Orkiszówki i Podkościela.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Danuta Wójcik, Dorota Sypień, Aneta Król, Małgorzata Pociask.

Caritas Diecezji Rzeszowskiej uruchomiła wypożyczalnię sprzętu pielęgnacyjnego i rehabilitacyjnego w Jaśle na ul. Szkolnej 25 (budynek MOPS- u). Bezpłatnie można w niej wypożyczać m. in. łóżka, wózki, materace, chodziki dla osób chorych.