XXV Niedziela zwykła – 18 września 2022r.

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach świętych składka do puszek na katolickie Radio VIA.

We środę przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, a w piątek wspomnienie liturgiczne św. Ojca Pio.

Spowiedź przed odpustem będzie w sobotę od godz. 16:00 – 18:00.

W niedzielę w naszej parafii odpust ku czci Świętego Michała Archanioła.
Sumie odpustowej będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. kanonik Tomasz Nowak – dyrektor radia VIA.

Proszę o przygotowanie na odpust feretronów, a druhów strażaków o niesienie baldachimu podczas procesji.

Mieszkańców Podkościela proszę o wykoszenie pozostałej części trawy.

Dziękuję mieszkańcom Piterówki za rozmontowanie ogrodzenia.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Halina Kowalska, Teresa Orkisz, Agnieszka Kowalska, Dorota Madeja. Dekoracja kwiatowa na odpust będzie przygotowana oddzielnie.

**   **   **   **   **

Próba chóru będzie w poniedziałek i środę o godz. 19:00 w szkole.

W niedzielę 2 tygodnie temu pozostawiono w kościele czarną dziecięcą kurteczkę. Jest do odebrania w zakrystii.