ODPUST ku czci Św. Michała Archanioła
– 25 września 2022r.

Dziś w naszej parafii przeżywamy odpust ku czci św. Michała Archanioła.

Składam serdeczne podziękowanie ks. kanonikowi Tomaszowi Nowakowi dyrektorowi Radia VIA za wygłoszone dziś homilie odpustowe.  Bóg zapłać!

We środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Wacława, we czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, a w sobotę wspomnienie św. Teresy od dzieciątka Jezus.

Od soboty (1 października) rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe po Mszy wieczornej.
W niedziele różaniec po sumie.

W pierwszą sobotę miesiąca odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00.

W niedzielę po sumie i różańcu zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Budzikówki oraz za ofiary składane do puszek na katolickie Radio VIA. Zebraliśmy 492zł.

Dziękuję mieszkańcom Podkościela za wykoszenie trawy.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się pani Bronisława Pasowicz, a paniom Annie Zapał i Jolancie Wodzisz za dekorację kwiatową.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Małgorzata Szerszeń, Maria Wielgus, Dorota Wojnarowska, Zofia Jarząb.

Na stoliku z gazetami są wizerunki św. Michała Archanioła z naszej świątyni.

*** *** ***

Do 28 września można składać elektrośmieci, w wyznaczonym miejscu przy stadionie.