XXXI Niedziela zwykła – 30 października 2022r.

We wtorek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 13:00.
Procesja na cmentarz i różaniec za zmarłych po Mszy św. o godz. 13:00.

We środę 2 listopada Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 7:00 i 17:00.

Spowiedź w pierwszy czwartek od godz. 16:00, a w pierwszy piątek od godz. 15:30.
W sobotę odwiedzę z posługą sakramentalną chorych od godz. 8:00.
W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękuję tym, którzy prowadzili różaniec w minionym tygodniu.

W listopadzie możemy zyskiwać odpusty ofiarowane duszom czyśćcowym.
Warunkiem koniecznym jest stan łaski uświęcającej, wyzbycie się przywiązania do grzechów, przyjęcie Komunii św. oraz pobożne nawiedzenia cmentarza i odmówienie modlitw „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga”, dowolnej modlitwy w intencjach Ojca świętego i dowolnej modlitwy za zmarłych.

Modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych będzie po Mszy św. wieczornej, a w wypominkach rocznych od I niedzieli Adwentu.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Podkościela.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekoracje kwiatową, do której dołożyły się panie Anna Pietrucha, Janina Bród, Danuta Kaczor.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Dominika Grabska, Agata Orkisz, Teresa Chojecka, Marta Książek.

***   ***   ***

Burmistrz Ropczyc Bolesław Bujak zaprasza mieszkańców Małej na spotkanie środowiskowe 6 listopada 2022r. (niedziela) o godz. 12:30 do Szkoły podstawowej w Małej.
Celem spotkania będzie złożenie sprawozdania z działalności gminy, informacja burmistrza w sprawach gospodarczych i społecznych gminy oraz omówienie planowanych zadań do realizacji w 2023r.