III niedziela Adwentu – 11 grudnia 2022r.

Dziś po sumie zapraszam na spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.

We wtorek przypada wspomnienie liturgiczne św. Łucji, a we środę św. Jana od krzyża.
W sobotę rozpoczyna się czas bezpośredniego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

W zakrystii są świece CARITAS na stół wigilijny oraz opłatki.

Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą św., a spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie we środę 21 grudnia od godz. 14:00 – 17:00.
Tego samego dnia od godz. 8:00 odwiedzę z posługą chorych. Tych do których nie udaję się systematycznie w I soboty proszę zgłosić w zakrystii.

Dziękuję za ofiary składane do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Zebraliśmy 538zł.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Witka, Jamszcza, Miklosówki, Porąbki.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Gabriela Strzałka, Krystyna Dziedzic, Sabina Gac, Lucyna Skóra.

***   ***   ***

PUK w Ropczycach informuje, że worki na odpady będą wydawane w starej Remizie Strażackiej 14 grudnia (środa) od godz. 10:00 – 16:00.

Próba chóru w poniedziałek i środę w szkole o godz. 18:00.