IV niedziela Adwentu – 18 grudnia 2022r.

We wtorek będzie spowiedź w parafii Glinik i Nawsie.

We środę będzie spowiedź w naszej parafii od godz. 14:00 – 17:00.

We środę od godz. 8:00 odwiedzę z posługą chorych. Tych do których nie udaję się systematycznie w I soboty proszę zgłosić w zakrystii.

We czwartek spowiedź w Łączkach Kucharskich – u nas Msza św. o godz. 18:00.

W piątek spowiedź w Wielopolu dlatego u nas Msza św. będzie rano o godz. 7:00.

W sobotę Msza św. o godz. 7:00. Jest to dzień Wigilii. Zachęcam, aby rozpocząć ją od wspólnej modlitwy i odczytania fragmentu Ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Jezusa. Jest to także szczególny dzień pojednania z bliźnimi.

Pasterka tradycyjnie o północy. Składka z pasterki przeznaczona jest na Dom Samotnej Matki w Rzeszowie.

Przed pasterką zapraszam do szkoły na godz. 22:30 na jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły, a następnie na kolędowanie do kościoła.

W niedzielę uroczystość Bożego Narodzenia – Msze św. będą o 7:00,  9:00  i 11:00.

W imieniu CARITAS Polska i obdarowanych składam podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w ogólnopolską akcję charytatywną „Dzieci dzieciom”. Złożone w szkole i kościele słodycze zostaną przekazane przez CARITAS dzieciom na Ukrainie.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Kociomyśla, Podkościela, Miklosówki, Orkiszówki i Rzek.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Joanna Krysa, Elżbieta Lis, Katarzyna Skóra, Natalia Batora.

***   ***   ***

Próba chóru w poniedziałek i środę o godz. 19:00 w szkole.