Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
– 1 stycznia 2023r.

Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

W piątek 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli.
Składka przeznaczona będzie na Fundusz Misyjny. Na wszystkich Mszach świętych o godz. 7:00, 9:00 i 11:00 poświęcenie kadzidła i kredy. Jest to pierwszy piątek miesiąca po sumie odmówimy litanię do Serca Pana Jezusa. Przypominam, że istotą obchodzenia I piątków jest przyjęcie Komunii św. i modlitwa do Serca Pana Jezusa.

6 stycznia przypadają również kolejne rocznice sakry biskupiej księży biskupów seniorów Kazimierza Górnego i Edwarda Białogłowskiego.

Parafia Wielopole Skrzyńskie zaprasza na Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie o godz. 13:00. Szczegóły poniżej.

Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego kończące okres Bożego Narodzenia.
Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

Wizyta duszpasterska:

poniedziałek 2 I – Granice od godz. 15:30;
wtorek 3 I – Rzeki – od godz. 15:30;
środa 4 I – Wieś – od godz. 15:30;
czwartek 5 I – Budzikówka – od godz. 15:30;
sobota 7 I – Zagórze – od godz. 8:30;

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Rzek, Miklosówki, Działów I i II, Kociomyśla, Podkościela i Dziedzicówki.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Małgorzata Stec, Agnieszka Misielak, Joanna Misielak, Maria Pasek.

Próba chóru w środę o godz. 19:00 w szkole.