II niedziela zwykła – 15 stycznia 2023r.

Do czwartku włącznie Msza św. będzie o godz. 7:00, a od piątku o godz. 17:00.

We czwartek przypada Uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara – głównego patrona naszej Diecezji Rzeszowskiej, a w sobotę liturgiczne wspomnienie św. Agnieszki.

W dniach 18 – 25 stycznia przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Najbliższa niedziela będzie obchodzona w Kościele powszechnym jako Niedziela Słowa Bożego.

Wizyta duszpasterska od godz. 15:00:

poniedziałek 16 I – Podkościele od p. Orkisz (od Zagórza) do p. Pociasków;
wtorek 17 I – Podkościele od p. Joanna Książek do p. Ciebień;
środa 18 I – Podkościele od starej Remizy do p. Niedzielów;
czwartek 19 I – Podkościele od p. Chojeckich do p. Grabskich;

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Dziedzicówki, Jamszcza, Łysej Góry, Zagórza, Miasta i Porąbki.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Zofia Pietrucha, Teresa Kowalska, Jolanta Zając, Monika Andreasik.

Dom Diecezjalny TABOR w Rzeszowie zaprasza na katechezy przedmałżeńskie w formie rekolekcyjnej w dniach 20 – 22 stycznia 2023r. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły i zapisy poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej www.tabor.rzeszow.pl/rekolekcje/rekolekcje-w-2019/