XIV Niedziela zwykła – 5 lipca 2020r.

Dziś po Mszy św. o godz. 9:00 zmiana tajemnic różańcowych, a na sumie uroczystość I Komunii świętej.

Dziś po Mszach świętych będą zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym przez powódź mieszkańcom diecezji rzeszowskiej, którą organizuje Caritas.

We środę po Mszy św. próba dla dzieci klasy 4 przed rocznicą Komunii św.

W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

W sobotę przypada liturgiczne święto św. Benedykta – patrona Europy.

Za tydzień na sumie rocznica I Komunii świętej.

Diecezjalne Studium Organistowskie w Rzeszowie ogłasza nabór kandydatów na nowy rok szkolny 2020/21.
Szczegółowe informacje podane są na stronie internetowej www.dsorzeszow.pl i na plakacie.

Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za ufundowanie pozłocenia kielicha mszalnego.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Działów I i II oraz Dziedzicówki.

Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a rodzicom dzieci komunijnych za dekorację kwiatową. Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszeni są rodzice dzieci mających rocznicę I Komunii świętej.

Bardzo proszę, aby przestrzegać zasad sanitarnych zwłaszcza przebywając wewnątrz świątyni.