Do użytku wewnętrznego)

III niedziela Wielkiego Postu – 12 marca 2023.

W wielkim Poście Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16:30, następnie Msza święta, a w niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali po sumie.

Wielkopostne rekolekcje dla dzieci i młodzieży w naszej szkole są zaplanowane od czwartku 23 marca, a rekolekcje parafialne od piątku 24 marca do niedzieli.

Dziękuję za złożone do puszek ofiary przeznaczone na pomoc misjonarzom pracującym na całym świecie. Zebraliśmy 557 zł. Bóg zapłać!

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Podkościela i Orkiszówki.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się p. Danuta Czeluśniak.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie:  Maria Pasowicz, Józefa Pasowicz, Maria Cetnar, Maria Dziedzic.

***   ***   ***

Próba chóru w poniedziałek i czwartek o godz. 19:00 w szkole.

Sołtys wsi informuje, że podatek będzie odbierany w poniedziałek i wtorek od godz. 13:00 – 17:00 w starej remizie OSP.