IV niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2023r.

W poniedziałek Uroczystość św. Józefa oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 9:00 kandydaci na ministrantów z klasy 4 zostaną oficjalnie przyjęci do grona Liturgicznej Służby Ołtarza.

Od piątku zapraszam na rekolekcje parafialne, które będzie prowadził ks. Michał Piętka wikariusz z rzeszowskiej parafii bł. Karoliny:

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Budzikówki.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się p. Bronisława Zajchowska. Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie:  Halina Gajda, Marta Gajda, Stanisława Dubiel, Iwona Dubiel.

W tym tygodniu będą ściągnięte dzwony w celu wykonania serwisu zawiesi oraz zamontowania elektrycznego napędu.

Próba chóru we czwartek o godz. 19:00 w szkole.

Duszpasterstwo Rodzin informuje o możliwości otrzymania od ks. bp Ordynariusza specjalnego błogosławieństwa dla małżeństw, które w tym roku obchodzą jubileusz 50-lecia zawarcia sakramentu małżeństwa. Szczegółowe informacje są poniżej, a zainteresowane osoby lub ich najbliżsi proszeni są o kontakt z ks. Proboszczem do końca kwietnia.

Zarząd KSM zaprasza do udziału w obchodach 30-lecia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej wszystkich, którzy byli związani z KSM. Szczegółowy program znajduje się na stronie www.ksm.rzeszow.pl. Potwierdzenie udziału należy przesłać do 20 marca na adres: biuro@rzeszow.ksm.org.pl

Dom Kultury z Niedźwiadzie zaprasza na Tradycyjny Kiermasz Palm i Pisanek Wielkanocnych, który odbędzie się w niedzielę 26 marca w godz. od 13:00 – 17:00 w Domu Kultury w Niedźwiadzie.

Biuro Rzeczy znalezionych w Ropczycach poszukuje właścicieli znalezionych pieniędzy. Szczegóły poniżej.

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ropczycach zaprasza na szkolenie dotyczące nowych zasad przyznawania płatności bezpośrednich. Spotkanie odbędzie się we środę w starej remizie o godz. 17:00.