V niedziela Wielkiego Postu – 26 marca 2023r.

Od poniedziałku Msze św. wieczorne będą o godz. 18:00.

We środę o godz. 17:00 młodzież z klasy VIII przyjmie sakrament bierzmowania w Niedźwiadzie dlatego w naszym kościele Msza św. będzie o godz. 7:00.

W tym tygodniu spowiedź przedświąteczna będzie w poniedziałek w Gliniku, we wtorek w Łączkach Kucharskich, we środę w Brzezinach, a w sobotę w naszej parafii od godz. 9:00 – 13:00.

Za tydzień niedziela palmowa, na każdej Mszy św. poświęcenie palm, a po Gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych.

Do chorych udam się z posługą sakramentalną w wielką środę 5 kwietnia od godz. 9:00. Tych, których nie odwiedzam w pierwsze soboty proszę zgłosić w zakrystii.

Jak można zobaczyć dzwony zostały zabrane do serwisu i mają powrócić na dzwonnicę już z elektrycznym napędem końcem kwietnia. W tym czasie będą używane wypożyczone dzwony elektroniczne.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Podkościela i Miasta.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie:  Wiktor Jolanta, Wiktor Lucyna, Wiktor Wioletta i Ziarnik Anna.

Próba chóru w poniedziałek i czwartek o godz. 19:00 w szkole.

***   ***   ***