III Niedziela Wielkanocna – 23 kwietnia 2021r.

Dzisiejsza III Niedziela Wielkanocna jest Niedzielą Biblijną – zachęcam, aby dziś przeczytać choćby mały fragment Pisma świętego.

W poniedziałek (z racji niedzieli wielkanocnej) przypada uroczystość Św. Wojciecha, biskupa męczennika – patrona Polski,
a w sobotę święto Św. Katarzyny ze Sieny – patronki Europy.

Za tydzień na sumie uczniowie kl. III przygotowujący się do I Komunii św. otrzymają modlitewniki.
Po Mszy św. zapraszam na spotkanie rodziców.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się pani Danuta Wiktor.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Bogumiła Jałowiec, Sylwia Tokarz, Lucyna Zapał, Krystyna Dziedzic.

Ponawiam przypomnienie Ochotniczej Straży Pożarnej, aby nie parkować samochodów na placu remizy ponieważ może to opóźnić lub uniemożliwić wyjazd samochodów bojowych do akcji ratowniczo – gaśniczej.