XV Niedziela zwykła – 12 lipca 2020r.

We czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel czyli Matki Bożej Szkaplerznej.

Za tydzień w niedzielę odpust w Zawadzie. Suma o godz. 11:00.
Szczegóły są na plakacie.

W tym roku piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się tylko duchowo. Fizycznie pielgrzymować będzie wyłącznie grupa kilkunastu księży, natomiast wierni mogą przychodzić na spotkania modlitewne do Bazyliki Ojców Bernardynów w Rzeszowie i kościoła Świętego Krzyża w Rzeszowie. Te spotkania modlitewne będą transmitowane przez katolickie Radio VIA.

Dziękuję za ofiary zbierane do puszek na pomoc poszkodowanym przez powódź. Zebraliśmy 1707 zł.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Granic.

Dziękuję rodzicom dzieci mających rocznicę I Komunii świętej za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Teresa Chojecka, Marta Książek, Ewa Delorme, Janina Babicz.

Pogrzeb naszej parafianki śp. Haliny Madeja będzie jutro (poniedziałek) o godz. 13:00.

* * * * *