IV Niedziela Wielkanocna – 30 kwietnia 2023r.

W poniedziałek rozpoczynamy majówki. Nabożeństwa majowe będą w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele po sumie.

W maju w dni powszednie Msza św. będzie wieczorem.

We środę 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Polski – Msze św. będą jak w niedzielę. Udekorujmy nasze domy flagami.

We czwartek przypada liturgiczne wspomnienie św. Floriana, o godz. 19:30 będzie dodatkowa Msza św. i majówka dla druhów strażaków i ich rodzin.

W sobotę przypada święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

Spowiedź w pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17:00, a w piątek od godz. 16:30.

W sobotę odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00, a o godz. 17:30 będziemy odmawiać różaniec fatimski, na który szczególnie zapraszam kandydatów do bierzmowania czyli klasę VII.

Za tydzień w niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękuję za ofiary złożone w wielkim poście do skarbonek Caritas. Zebraliśmy 804 zł.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową, do której dołożyła się pani Maria Lisak.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Dorota Ozga, Wiesława Dziedzic, Halina Olech, Sylwia Ciebień.

Ponad miesiąc temu był pożar, w którym ucierpiała nasza parafianka. Leczenie i pielęgnacja pooparzeniowa jest kosztowna dlatego po konsultacji z rodziną bardzo proszę o pomoc materialną. Za tydzień w niedzielę będzie na ten cel zbiórka ofiar do puszek.