Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21 maja 2023r.

Dziś na sumie uroczystość I Komunii świętej. Składka przeznaczona jest na Katolickie Radio VIA.
Przez cały tzw. biały tydzień dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 18:00 i zostają na majówkę.

Dziś majówka będzie po Mszy św. o godz. 9:00.

Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. Przykazania kościelne przypominają, aby przynajmniej raz w roku, przystąpić do spowiedzi i w okresie wielkanocnym przyjąć Komunię świętą.

Za tydzień na sumie rocznica I Komunii św. Nie ma konieczności, aby na rocznicę dzieci ubierały się w alby. Wystarczy odświętny strój. Spowiedź dla dzieci kl. 4 będzie w sobotę od godz. 17:00, a po majówce krótka próba.

Duszpasterstwo Strażaków Diecezji Rzeszowskiej zaprasza w niedzielę 28 maja na 6. Diecezjalną Pielgrzymkę Strażaków do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Szczegóły poniżej.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na turnusy wakacyjne. Szczegóły poniżej.

Dziękuję rodzicom komunijnym za dekorację kwiatową, a paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się pani Irena Książek.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Jolanta Susz, Dorota Książek, Wanda Czudecka, Józefa Czudecka.

***   ***   ***

Parafa Brzeziny organizuje wyjazd do Częstochowy na całonocne czuwanie prowadzone przez Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym. Szczegóły poniżej.

Za tydzień w niedzielę na stadionie o godz. 15:00 rozpocznie się festyn rodzinny, na który zaprasza cała społeczność naszej szkoły oraz Ludowy Zespół Sportowy w Małej. Szczegóły poniżej.

zapraszamy: www.ksm.rzeszow.pl