XII Niedziela zwykła – 25 czerwca 2023r.

We wtorek przypada wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy, a we czwartek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

W pierwszą sobotę miesiąca odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00.
O godz. 17:30 będziemy odmawiać różaniec.

Za tydzień w niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Podkościela.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę i dekorację kwiatową, do której dołożyła się pani Janina Bród.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Justyna Skóra, Bożena Bereś, Żabińska Ewa, Mieczysława Skóra.

W zakrystii jest do nabycia piękny album z opisem powstania i ze zdjęciami kościołów z naszego regionu czyli dekanatu Wielopole Skrzyńskie i Ropczyce oraz dekanatów Kolbuszowa, Głogów Małopolski, Sędziszów Małopolski i Sokołów Małopolski. Oczywiście są w nim zawarte również zdjęcia naszej świątyni. Jest to jeden z 4 tomów całego wydania fotograficznego Kościołów Diecezji Rzeszowskiej. Album ma 260 stron w twardej oprawie i kosztuje 120 zł.

2 lipca odbędzie się 86. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę. Uczestniczyć może każdy chętny. Szczegóły są poniżej.

Rozpoczęły się zapisy na 46. Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy.
Szczegółowe informacje:  http://www.pielgrzymka.rzeszow.pl

Dom Kultury w Niedźwiadzie zaprasza dzieci i młodzież na Akcje Wakacyjne. Szczegóły na Facebooku. Obowiązują zapisy.

Firma Green Office Ecologic organizuje zbiórkę elektrośmieci, która odbędzie się 7 lipca (piątek do godz. 10:00). Z uzyskanych środków finansowych wspierany będzie misjonarz z naszej diecezji pracujący w Czadzie ks. Edward Ryfa. Sprzęt przeznaczony do utylizacji można składać na parkingu trawiastym przy stadionie sportowym.