XIII Niedziela zwykła – 2 lipca 2023r.

Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

W poniedziałek przypada święto Św. Tomasza Apostoła, a w sobotę wspomnienie Św. Jana z Dukli.

Spowiedź w pierwszy czwartek i piątek od godz. 17:00.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Jamszcza i Rzek.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową, do której dołożyły się panie Wiesława Skóra i Stanisława Sokołowska.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Anna Nowak, Agata Darłak, Marta Stanek, Małgorzata Nowak.

Parafia w Zawadzie zaprasza 16 lipca na odpust ku czci Matki Bożej z Góry Karmel. Szczegóły poniżej.

Na stoliku z gazetami są cegiełki CARITAS (zobacz poniżej) będące wsparciem wypoczynku wakacyjnego dzieci z ubogich rodzin oraz bezpłatne egzemplarze czasopisma seminaryjnego ZNAK ŁASKI. W zakrystii są do nabycia albumy ze zdjęciami kościołów z naszego regionu.

Rozpoczęły się prace remontowe przy kapliczce ks. Grocholi zatwierdzone przez urząd ochrony zabytków. Płaskorzeźba św. Józefa z Dzieciątkiem została oddana do renowacji.

W tym tygodniu mają być też prowadzone prace przy nowej instalacji fotowoltaicznej. Ponieważ nasza parafia nie otrzymała dotacji, to na miejscu gdzie miała być nasza instalacja (czyli między już istniejącymi) zostanie wykona instalacja przez prywatnego inwestora, a parafia ma otrzymać wynagrodzenie za dzierżawę ziemi.

Zbiórka elektrośmieci do 7 lipca (piątek) do godz. 10:00 na parkingu trawiastym przy stadionie.

Dziękuję druhom strażakom za wykoszenie trawy od strony remizy.
O wykoszenie i zgrabienie trawy proszę:
brzeg od strony ulicy – Zagórze,
przy parkingach – Wieś,
przy ogrodzeniu cmentarza – Miasto.