XVII Niedziela zwykła – 26 lipca 2020r.

Dziś po każdej Mszy św. modlitwa za kierowców i wszystkich podróżujących oraz błogosławieństwo pojazdów.
Ofiary składane do puszek przy tej okazji są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy. Więcej na: www.miva.pl

W pierwszą sobotę miesiąca odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00.
O godz. 17:30 będziemy odmawiać różaniec.

W niedzielę 2 sierpnia można zyskać odpust zupełny tzw. Porcjunkuli. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej i przyjęcie Komunii św., oraz odmówienie w kościele parafialnym modlitw „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” i dowolnej modlitwy w intencjach Ojca świętego.

Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
Składka przeznaczona będzie na cele diecezjalne.

Również w niedzielę parafia Matki Bożej Ostrobramskiej w Szufnarowej przeżywać będzie jubileusz 50-lecia erygowania parafii i 25-lecie kapłaństwa obecnego proboszcza ks. Jana Ziemińskiego. Uroczysta Msza św. o godz. 11:00.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodziny z Podkościela.

Dziękuję rodzicom bierzmowanej młodzieży za ofiarę na zakup pateny do kielicha mszalnego.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową.
Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszone są panie: Elżbieta Pociask, Anna Bykowska, Jadwiga Zielińska, Anna Mroczek.

Próba chóru we środę o godz. 19:00 w szkole.

Dziś w Remizie OSP o godz. 12:00 odbędzie się zebranie w sprawie wyboru Prezesa Zarządu Spółki Wodnej w Małej.

Zmarła nasza parafianka śp. Krystyna Orkisz z przysiółka Orkiszówka.
Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 16:00.
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

Więcej informacji na: http://www.ekocentrum.edu.pl