XXI Niedziela zwykła – 27 sierpnia 2023r.

Dziś w Łączkach Kucharskich odpust ku czci św. Bartłomieja, a w Katedrze w Rzeszowie Dożynki Diecezjalne.

W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie Św. Augustyna, a we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

We czwartek spowiedź od godz. 17:00, w piątek spowiedź od godz. 16:30.

Proszę zwłaszcza dzieci szkolne, aby nie odkładać spowiedzi na piątek. Istotą obchodzenia Pierwszych Piątków jest przyjęcie Komunii św. w I piątek i modlitwa do Serca Pana Jezusa. Wyspowiadać się można nawet kilka dni wcześniej.

W pierwszą sobotę miesiąca odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00.
O godz. 17:30 będziemy odmawiać różaniec.

W najbliższą niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Miasta.

Dziękuję kolejnym paniom za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową, do której dołożyły się p. Maria Boronowicz i p. Maria Madeja.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie:  Maria Boduch, Barbara Wójcik, Anna Chmura, Zofia Madeja.

Parafia w Zawadzie zaprasza na wielki odpust od 2 – 10 września. Szczegóły poniżej.

***   ***   ***

Dom Kultury w Niedźwiadzie zaprasza na Piknik Rodzinny – Zakończenie Lata 3 września (niedziela) od godz. 15:00.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o możliwości złożenia wniosku o zryczałtowaną płatność dla małych gospodarstw czyli do 5 hektarów. Termin do końca sierpnia. Szczegółowe informacje poniżej.