XXV Niedziela zwykła – 24 września 2023r.
ODPUST ku czci Św. Michała Archanioła

Dziś w naszej parafii przeżywamy odpust ku czci św. Michała Archanioła.

We środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Wincentego a’Paulo, we czwartek św. Wacława, a w piątek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Od najbliższej niedzieli (1 października) rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie po Mszy wieczornej. W niedziele różaniec po sumie.

W niedzielę po sumie i różańcu zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękuję za ofiary składane do puszek na katolickie Radio VIA. Zebraliśmy 494 zł.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii i złożone w kościele od rodzin z Kociomyśla, Orkiszówki, Witka i Podkościela.

Dziękuję za wykoszenie trawy i uporządkowanie obejścia kościoła.

Dziękuję kolejnym paniom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a p. Annie Zapał i Jolancie Wodzisz za dekorację kwiatową, do której dołożyli się nowożeńcy. Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Helena Jodłowska, Jadwiga Jodłowska, Agnieszka Wojnarowska, Marcelina Pociask. Przygotowana będzie ślubna dekoracja kwiatowa.

Składam serdeczne podziękowanie ks. Robertowi Śliwa wikariuszowi w parafii Farnej w Rzeszowie za wygłoszone dziś homilie odpustowe.   Bóg zapłać!
Serdecznie dziękuję wszystkim parafianom i gościom za liczny udział w dzisiejszym odpuście ku czci św. Michała Archanioła.