XXXI Niedziela zwykła – 5 listopada 2023r.

Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

We wtorki Msza św. będzie rano o godz. 7:00.

W piątek przypada wspomnienie Św. Leona Wielkiego, a w sobotę Św. Marcina z Tours.

W sobotę 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. Wywieśmy flagi narodowe i pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę.

Najbliższa niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Informacje o organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie są na ulotkach na stoliku i stronie internetowej https://pkwp.org

Przez cały listopad możemy zyskiwać odpusty za zmarłych – korzystajmy z tej możliwości i pomagajmy duszom czyśćcowym. Wypominki listopadowe i modlitwa za zmarłych są w dni powszednie po Mszy świętej.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Kamieńca, Dziedzicówki i Piterówki.

Dziękuję kolejnym paniom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się p. Maria Pitera.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Maria Książek, Lucyna Dziok, Emilia Kędzior, Katarzyna Pociask.