XXXII Niedziela zwykła – 12 listopada 2023r.

Dziś obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
Informacje o organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie, która zajmuje się pomocą materialną i duszpasterską prześladowanym chrześcijanom są na stronie internetowej https://pkwp.org

W poniedziałek przypada wspomnienie liturgiczne świętych męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w piątek św. Elżbiety Węgierskiej, a w sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – patronki naszej diecezji.

W poniedziałek kandydaci do bierzmowania otrzymają poświęcony modlitewnik.
Termin bierzmowania został ustalony na 6 marca 2024r. (środa) o godz. 18:00 w Wielopolu Skrzyńskim.

W dni powszednie po Mszy św. modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Dziedzicówki, Madejówki i Wsi.

Dziękuję kolejnym paniom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Urszula Ślusarczyk, Anna Zielińska, Teresa Orkisz, Agnieszka Kowalska.

***   ***   ***

Sołtys sołectwa Mała informuje, że IV rata podatku rolnego odbierana będzie w poniedziałek 13 listopada w godzinach 14:00 – 17:00 w starej remizie OSP.

Dyrektor szkoły informuje, że wywiadówka dla rodziców i opiekunów uczniów Szkoły Podstawowej i Przedszkola odbędzie się we wtorek 14 listopada. O godz. 15:30 spotkanie ogólne, a po nim konsultacje z wychowawcami.