Niedziela Świętej Rodziny – 31 grudnia 2023r.

Dzisiejsze święto to równocześnie ostatni dzień roku kalendarzowego. Po sumie będzie nabożeństwo dziękczynno – błagane. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.

W poniedziałek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi Msze św. jak w niedziele.

W sobotę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Składka przeznaczona będzie na cele misyjne. Na wszystkich Mszach świętych (godz. 7:00, 9:00 i 11:00) poświęcenie kadzidła i kredy.

6 stycznia przypadają również kolejne rocznice sakry biskupiej księży biskupów seniorów Kazimierza Górnego i Edwarda Białogłowskiego. Również tego dni Parafia Wielopole Skrzyńskie zaprasza na Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie o godz. 12:15.

Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego kończące okres Bożego Narodzenia.
Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

W dni powszednie Msze św. będą o godz. 7:00.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Rzek, Podkościela, Jamszcza, Kociomyśla, Miasta i Orkiszówki.

Dziękuję panom Andrzejowi Siedlikowi, Januszowi Pacanowskiemu i Janowi Dubielowi za przygotowanie dekoracji świątecznej.

Dziękuję panu Organiście i chórzystom za upiększenie liturgii świątecznej kolędami i pastorałkami wykonanymi w naszej świątyni.

Dziękuję kolejnym paniom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyły się panie Teresa Strzałka i Danuta Kaczor.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Marta Książek, Ewa Delorme, Janina Babicz, Teresa Kędzior.

Wizyta duszpasterska:
wtorek 2 I – Piterówka – od godz. 15:30;
środa 3 I – Rzeki – od godz. 15:30;
czwartek 4 I – Dziedzicówka – od godz. 15:30;
piątek 5 I – Granice – od godz. 15:30;

Próba chóru we środę o godz. 19:00 w szkole.