III niedziela zwykła – 21 stycznia 2024r.

We środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Franciszka Salezego, we czwartek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, a w piątek liturgiczne wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Budzikówki i Podkościela.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Bóg zapłać! W tym tygodniu proszone są panie: Teresa Wodzisz, Bożena Raś, Małgorzata Mirus, Stanisława Winkowska.

***   ***   ***

Dyrektor szkoły informuje, że spotkanie z rodzicami podsumowujące I półrocze odbędzie się w piątek 26 stycznia o godz. 15:30.

Siostry Prezentki z Rzeszowa informują o naborze do szkoły podstawowej. Szczegóły są stronie internetowej www.prezentek.edu.pl