III Niedziela Wielkanocna – 14 kwietnia 2024r.

Dzisiejsza III Niedziela Wielkanocna jest Niedzielą Biblijną – zachęcam,
aby dziś przeczytać choćby mały fragment Pisma Świętego najlepiej z Księgi Dziejów Apostolskich.

Dziś na sumie uczniowie kl. III przygotowujący się do I Komunii św. otrzymają modlitewniki.
Po Mszy św. zapraszam na spotkanie rodziców.

Dziękuję panu kościelnemu Janowi oraz panom Andrzejowi Siedlikowi, Zdzisławowi Jodłowskiemu i Januszowi Pacanowskiemu za poskładanie dekoracji świątecznych.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodzin z Miasta.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Agnieszka Stasiowska, Teresa Tokarz, Maria Wojnarowska, Teresa Ptaszek.

Radę parafialną zapraszam na spotkanie za tydzień w niedzielę po sumie.

Na sobotę 1 czerwca 2024 r. planowana jest ogólnopolska pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę. Osoby chętne na ten wyjazd proszę o kontakt ze mną.

Siostry Prezentki z Rzeszowa zapraszają na dzień otwarty Liceum. Odbędzie się on w piątek 19 kwietnia, w godz. od 14.00 do 16.00. Szczegóły są na plakacie i na stronie internetowej: www.prezentek.edu.pl

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ropczycach przypomina o możliwości składania wniosków o dodatek osłonowy. Termin do 30 kwietnia.