V Niedziela Wielkanocna –28 kwietnia 2024 r.

W poniedziałek przypada święto Św. Katarzyny ze Sieny – patronki Europy.

We środę rozpoczynamy majówki. Nabożeństwa majowe będą w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele po sumie.

W maju w dni powszednie Msza św. będzie wieczorem.

W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Floriana. Na Mszę św. i majówkę zapraszam szczególnie druhów strażaków i ich rodziny.

Spowiedź przed I piątkiem będzie we środę od godz. 17:00 i we czwartek od godz. 16:30.

W sobotę odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00, a o godz. 17:30 będziemy odmawiać różaniec fatimski, na który szczególnie zapraszam kandydatów do bierzmowania czyli klasę VII.

Za tydzień w niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękuję za ofiary złożone w wielkim poście do skarbonek Caritas. Zebraliśmy 810 zł.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Piterówki, Madejówki i Granic.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszeni są rodzice dzieci komunijnych.

Na spotkaniu rady parafialnej zostało ustalone podwyższenie wynagrodzenia dla pana kościelnego i pana organisty. Informuję również, że pan kościelny złożył rezygnację, więc poszukuję odpowiedzialnej osoby do tej posługi.