VI Niedziela Wielkanocna – 5 maja 2024 r.

Dziś po sumie i majówce zmiana tajemnic różańcowych.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. Podczas majówki będziemy modlić się o dobrą pogodę i urodzaje, a także o błogosławieństwo Boże w naszej codziennej pracy.

W poniedziałek przypada święto Św. Jakuba i Filipa, a we środę uroczystość św. Stanisława biskupa męczennika – patrona Polski.

W piątek – drugi miesiąca – po Mszy świętej odprawimy drogę krzyżową idąc pod Figurę Chrystusa Króla.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Podkościela, Jamszcza i Zagórza.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Lucyna Dzikowska, Marta Raś, Elżbieta Barwińska, Halina Sobczyk.

W poniedziałek po majówce próba dla dzieci przed I komunią św.

W dniu 19 maja 2024 r. odbędzie się VII Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Rozpoczęcie o godz. 16:30.

*** *** ***