Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
– 12 maja 2024 r.

We wtorek przypada święto Św. Macieja Apostoła, a we czwartek święto Św. Andrzeja Boboli – męczennika, patrona Polski.

W sobotę o godz. 9:00 spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci i ich rodzin. Spowiadało będzie trzech kapłanów.

Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na sumie w naszym kościele będzie I Komunia św. Proszę, aby zostawić miejsca w kościele dla uczestników tej uroczystości. Majówka będzie wyjątkowo po Mszy św. o godz. 9:00.

Za dwa tygodnie 26 maja na sumie będzie rocznica I Komunii św. Nie ma potrzeby, aby na rocznicę dzieci ubierały się w alby, bo część z nich już wyrosła. Wystarczy odświętny strój np. biało – czarny.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Zagórza.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się pani Danuta Czeluśniak.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Bogna Owczarska, Maria Pasowicz, Józefa Pasowicz, Maria Cetnar. Dekoracja kwiatowa przygotowana będzie oddzielnie.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Ruch Apostolstwa Młodzieży zapraszają na turnusy wakacyjne. Szczegóły są na stronie internetowej: www.ksm.rzeszow.pl   oraz   www.ramrzeszow.pl/wakacje

***   ***   ***

Dyrektor szkoły informuje, że wywiadówka szkolna będzie w poniedziałek.
O godz. 15:30 spotkanie ogólne z dyrektorem, a następnie konsultacje z wychowawcami i nauczycielami. Na spotkaniu ogólnym będą omawiane ważne tematy bieżącej działalności placówki.

Próba chóru we środę o godz. 19:00 w szkole.

Sołtys Sołectwa Mała informuje, że ze względów zdrowotnych w tym kwartale nie będzie odbierał podatków. Podatek można zapłacić bez dodatkowych koszów w kasie Urzędu Miasta lub Banku Spółdzielczym w Ropczycach.