XXII Niedziela zwykła – 30 sierpnia 2020r.

Dziś w Łączkach Kucharskich odpust ku czci św. Bartłomieja o godz. 11:00,
a w Katedrze w Rzeszowie Dożynki Diecezjalne, na które zaprasza ks. bp Ordynariusz.

Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września we wtorek. O godz. 8:00 Msza św.,
a o godz. 9:00 spotkanie w szkole. Proszę o zachowanie przepisów sanitarnych.

We środę, czwartek i piątek spowiedź od godz. 17:00. Proszę zwłaszcza dzieci szkolne, aby nie odkładać spowiedzi na piątek.

W pierwszą sobotę miesiąca odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00.
O godz. 17:30 będziemy odmawiać różaniec.

W najbliższą niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych, a składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Miasta.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się pani Halina Krysa, a nowożeńcom za dekorację kwiatową. Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Dorota Juszczyk, Sylwia Pocica, Marzena Łojek, Marlena Skóra.

Kustosz sanktuarium w Zawdzie zaprasza na Wielki Odpust w 100-lecie koronacji obrazu Matki Bożej. Rozpoczęcie 5 września, a zakończenie 13 września. Szczegóły są na plakacie.

*     *     *     *     *

Dyrektor szkoły informuje, że spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które rozpoczynają rok szkolny odbędzie się w poniedziałek (31 sierpnia) w szkole:
– klasy od „0” do 4 o godz. 15:30;
– klasy od 5 do 8 o godz. 16:30.
Dotyczyć ono będzie omówienia nowego roku szkolnego przy obecnych obostrzeniach sanitarnych. Uczestnicy spotkania proszeni są o zachowanie zasady zakrywania ust i nosa.

*     *     *     *     *